Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Водопостачання та каналізація / Водопідготовка

Повноцінне функціонування і нормальні умови для життя і роботи людей безпосередньо залежать від наявності інженерних комунікацій.

Водопостачання та каналізація / Водопідготовка Фото №1 - windsun.net.ua
Жоден житловий об'єкт не може і не повинен залишатися без якісної системи водопостачання та каналізації, тому що в такому випадку коефіцієнт комфортності і зручності приміщення буде дорівнювати 0.

Наша компанія пропонує послуги з проектування та монтажу системи водопостачання, каналізації та водопідготовки в житлових будинках і квартирах, в офісних, торгових і спортивних центрах, в приміщеннях промислового призначення та готельно-ресторанних комплексах. Правильно проведена система - запорука чистоти і санітарно-гігієнічного благополуччя мешканців будинку.

Довіряйте фахівцям!
Природна необхідність - система водопостачання

Кожен сучасний будинок або квартира оснащені системою водопостачання та водовідведення, незалежно від площі приміщення. Важливо забезпечити будівлю якісною водою в необхідному обсязі. Саме водопостачання є ключовою потребою кожного приміщення.

Водопостачання може носити різні функції - протипожежну, господарську, промислову. Будь-яка система водопостачання незалежно від її виду (міська, промислова, селищна) включає в себе водопровідну мережу, водовід, водозабірних споруд.

Монтаж систем водопостачання від WindSun

Компанія WindSun виконує проектування і монтаж систем водопостачання приватних будинків, квартир, промислових комплексів, торгових центрів, розважальних комплексів. WindSun надає послуги з підбору та встановлення якісного обладнання для водопостачання та водовідведення.

Важливість проектування водопостачання

Зараз все більше людей вдається до встановлення автономного водопостачання (при наявності свердловини). Проектування системи водопостачання дозволяє зробити правильний монтаж та  уникнути поломок, розташувати обладнання на пристосованній території.

Система водопідготовки

Водопідготовка - це пом'якшення води, вірніше очищення її від домішок і солей. Жорстка вода з домішками призводить до певних неприємних наслідків - сприяє утворенню накипу. Це може негативно позначитися на здоров'ї людини і на роботі побутової техніки. Саме водопідготовка для приватного будинку або водопідготовка для котеджу дозволить уникнути зайвих витрат на відновлення здоров'я і побутової техніки.

Що дає установка системи водопідготовки?

Професійний монтаж систем водопідготовки дозволить знизити витрати на обслуговування приладів через воду з підвищеним рівнем жорсткості, отримати чисту і корисну воду.

Немає єдиного універсального способу водопідготовки, для кожного окремого випадку потрібно підібрати підходящий. Існує кілька основних методів: дистиляція, виморожування, позбавлення від солей, іонний обмін. Варто орієнтуватися на ці варіанти в питанні проектування водопідготовки.

Каналізація

Каналізаційна система є такою ж важливою складовою комунікацій, як і водопостачання. При проектуванні і монтажі каналізації важливо враховувати кожну дрібницю, яка може вплинути на подальше функціонування системи.

Обов'язкові вимоги

  1. Горизонтальні всередині каналізаційні труби монтуються під ухилом.
  2. На кожному поверсі стояк повинен бути обладнаний люком для ревізії.
  3. Щоб знизити рівень шуму, можна використовувати мінеральну вату.
  4. Жодних прямих кутів в системі. Прямі кути призводять до засмічення.
  5. На виході з приміщення труби кооперуються і об'єднуються у зовнішню каналізацію.

Можна сказати, що автономна каналізація є великою перевагою,але важливо знати та дотримуватися всіх існуючих нюансів при її проектуванні і установці.

Каналізація в приватному будинку

Облаштування каналізації може мати  кілька варіантів виконання.

Види каналізаційних систем

Вигрібна яма. Такий вид найчастіше є дачним варіантом каналізаційної системи. Варто відзначити, що вигрібна яма може принести шкоду навколишньому середовищу.

Септик. Стічні води в очищеному вигляді надходять в дренажний колодязь. Такий вид каналізації вимагає відкачування вмісту один раз на декілька років. Перевагою є те, що вміст колодязя може виступати в ролі добрива.

Ємності. Всі стоки будуть накопичуватися в одній ємності, що досить зручно. По мірі заповнення потрібно викликати асенізаторів і відкачувати вміст ємності.

Локальні системи очистки. Досить недешевий варіант, однак, найзручніший з усіх видів каналізаційних систем.  

Компанія WindSun виконує проектування та встановлення систем каналізації в приватному будинку під ключ за доступною ціною.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены