Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Житлові будинки квартири

Сучасні технології будівництва на сьогоднішній день дозволяють зробити життя в будинках, квартирах і котеджах більш затишним і комфортним.

Система вентиляції є необхідною умовою для створення оптимального мікроклімату в житловому приміщенні, адже якість повітряного середовища безпосередньо впливає на самопочуття людини. Найпростіший спосіб організації вентиляції - це встановлення  віконних або стінових клапанів або звичайне провітрювання за допомогою відкритих вікон, однак через наявність лише такої системи вентиляції є побічні ефекти, пов'язані з надходженням холодного повітря в зимовий період, а також брудного, насиченого вихлопними газами і пилом в літній період, що може негативно позначатися на здоров'ї.

Набагато ефективніше працює система механічної або примусової вентиляції, що забезпечує постійний приплив повітря навіть у найвіддаленіші куточки приміщення. При цьому можна більше не турбуватися про те, що повітря приміщення буде насиченим летючими речовинами,які призначені для догляду за меблями, пилом, шерстю тварин і сторонніми запахами.

Наші фахівці подбають про комфорт у Вашому домі!
Житлові будинки квартири Фото №1 - windsun.net.ua
Житлові будинки квартири Фото №2 - windsun.net.ua
Вентиляція в приватному будинку - це необхідність

Сучасні приватні будинки часто наповнені різним обладнанням і електронікою. Технологічний прогрес диктує людям нові умови для комфортного проживання в своєму будинку. Однак, не варто забувати про більш прості, але необхідні атрибути приватного будинку. Кожне приміщення потребує якісної вентиляції незалежно від свого розміру та призначення. Система вентиляції в одноповерховому будинку або котеджі на кілька поверхів є прямою необхідністю, без якої неможливо комфортне перебування у будинку.

Якісна система вентиляції будинку дозволить забезпечити циркуляцію повітря в приміщенні і приплив свіжого повітря в житло. Безумовно, можна провітрювати будинок за допомогою відкриття вікон, але це не завжди можливо і ефективно. У холодну пору року разом зі спертим повітрям на вулицю з приміщення буде виходити і тепло. У літню пору провітрювання відкриває шлях до проникнення в будинок комах. Для того, щоб раціонально використовувати всі ресурси вдома, краще встановити припливну вентиляцію в будинку або застосувати інший вид системи вентилювання.

Функції вентиляції для будинку

Складно переоцінити систему вентиляції в каркасному будинку. Монтаж вентиляції в приватному будинку за доступною ціною несе в собі кілька основних функцій:

  1. Перешкоджає утворенню неприємних запахів в приміщенні.
  2. Повітря з кухні не потрапляє у інші кімнати.
  3. Дозволяє виводити з приміщення вихлопи від автомобілів і дорожній пил (якщо будинок знаходиться біля дороги).
  4. Особливо актуальна вентиляція у великих містах, де в повітрі присутня підвищена кількість шкідливих речовин.
  5. Якщо вентиляція розташована в підвалі, вона перешкоджає утворенню затхлого повітря.

Різновиди систем вентиляції в приватному будинку

Існує кілька основних варіантів витяжних систем для приватних будинків. Саме ці методи є найбільш ефективними, економічними, раціональними.

Поділ за способом вентиляції

За методом вентилювання можна розділити вентиляцію на примусову вентиляцію в приватному будинку і природну. Природна вентиляція рідко справляється з поставленим завданням, тому найдоцільніше використовувати примусову вентиляцію  в приватному будинку.

Припливна система

Дана система є обладнанням з фільтрами і нагрівачами, яке виконує подачу свіжого повітря в приміщення. Свіже повітря забезпечує утворення тиску, за допомогою якого забруднене повітря виходить з дому через вентиляційні канали. Припливна установка в будівлі може здійснювати даний вид вентиляції. Вентилятор, який є частиною системи разом з фільтрами і нагрівачами, сприяє постійному припливу свіжого повітря в будинок.

Припливно-витяжна система вентилювання

Цей вид вентиляції з рекуперацією дозволяє зберігати відповідний внутрішній клімат в будинку. Також така витяжна система допоможе економити енергоресурси. Припливно-витяжна система постачає до приміщення свіже повітря і виводить забруднене повітря назовні. Рекуперація тепла є важливою функцією даної установки, саме вона дозволяє передавати тепло "відпрацьованого" повітря свіжому, фільтруючи його. Припливно-витяжні системи вентиляції забезпечують комфортну атмосферу в житловому приміщенні.

Проектування системи вентиляції приватного будинку

Одним з найважливіших пунктів в монтажі витяжних установок є проектування системи кондиціонування будинку і вентиляції. Попереднє складання проекту несе за собою певні переваги.

Чому важливо складати проект заздалегідь?

  1. Проектування дозволяє раціонально розподіляти кошти, закладені в кошторис ремонтних робіт.
  2. Дані комунікації можна замаскувати під загальний стиль інтер'єру.
  3. Проектування надає можливість об'єднати інші інженерні системи в одну групу.
  4. Тільки складання проекту дозволить створити систему, яка буде повноцінно та безперебійно функціонувати.

Найякісніші вентиляційні системи в приватному будинку

Серед припливно-витяжної, витяжної та припливної систем найбільш ефективною є перша система. Припливно-витяжна система вентиляції дозволяє впускати в приміщення свіже, очищене повітря і виводити забруднене. Саме такий вид вентиляції використовують найчастіше при будівництві.  

Компанія WindSun виконує проектування і монтаж систем вентиляції в приміщеннях будь-якого типу. У своїх роботах WindSun застосовує тільки техніку і обладнання найвищого рівня від відомих світових виробників.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены