Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Торгово-розважальні комплекси

Системи вентиляції - невід'ємна складова при будівництві нового торгового центру.

У наш час торгово-розважальні центри користуються величезною популярністю у відвідувачів, особливо багатолюдно в ТРЦ у вихідні дні, що зобов'язує створити і підтримувати комфортні умови перебування в приміщенні.

Правильно спроектована і змонтована вентиляція забезпечить комфортний мікроклімат для відвідувачів і персоналу торгово-розважальних центрів, і є не тільки економічною, але і юридичної необхідністю. Наші фахівці якісно і швидко впораються з поставленими Вами завданнями.

Працювати з нами вигідно і зручно-переконайтеся самі!
Торгово-розважальні комплекси Фото №1 - windsun.net.ua
Вентиляція і кондиціонування торгових центрів

Оснащення торгових центрів системами вентиляції і кондиціонування є досить складним завданням для інженерів. Сучасні ТЦ найчастіше є досить великими за площею, що ускладнює завдання облаштування вентиляції торгових центрів і їхнє кондиціонування. Експертний підхід до питання проектування вентиляційних систем дозволить уникнути проблем з обладнанням в подальшому, створити комфортні умови для перебування відвідувачів і персоналу в приміщенні.

Монтаж вентиляції торгового центру від компанії WindSun

Компанія WindSun виконує проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування в торгових центрах будь-якої площі. Фахівці WindSun роблять необхідні розрахунки, підбирають відповідну техніку і комплектуючі для монтажу таких систем.

Які бувають системи вентиляції для торгових центрів?

Системами, придатними для монтажу в торгових центрах, є комбіновані системи кондиціонування і вентилювання, а також система вентиляції з функцією охолодження повітря. Саме ці варіанти найчастіше використовують в торгових комплексах через їх технічні характеристики і можливості.

Що впливає на вибір системи вентиляції торгових центрів?

На підбір відповідної системи вентиляції і кондиціонування впливає площа приміщення, його територіальне розташування, призначення, кількість поверхів, відвідуваність, характеристики матеріалів, з яких побудований торговий комплекс.

Виходячи з сукупності даних факторів, фахівці підбирають оптимальний варіант системи вентиляції та кондиціонування.

Чим важлива вентиляція торгового центру?

Вентиляція торгового комплексу є невід'ємною частиною успішного ведення бізнесу. Свіже повітря в приміщенні може збільшити час перебування людей в торговому центрі, що, в свою чергу, збільшить його прибуток. Вентиляційна система несе в собі кілька основних функцій.

Функції вентиляції

  1. Виведення зпертого повітря назовні.
  2. Приплив свіжого повітря в будівлю.
  3. Підтримка санітарно-гігієнічних норм на належному рівні.
  4. Збереження оптимальної температури.
  5. Підтримка оптимального рівня вологості в приміщенні.
  6. Перешкоджання утворення грибка і цвілі.

Особливості монтажу вентиляції в торговому центрі

Особливості встановлення систем вентиляції та кондиціонування в торгових комплексах залежать від приналежності комплексу до певної групи.

Багатофункціональний ТЦ

Такі торгові комплекси включають в себе кілька приміщень різного призначення. Найчастіше такі приміщення об'єднують в собі торгові зони (одяг, взуття, ювелірні вироби, продукти харчування), зони громадського харчування, розважальні кімнати.

Особливість такого приміщення полягає в тому, що в кожному окремому приміщенні потрібно встановлювати вентиляцію і кондиціонування для підтримки особливих параметрів. Найчастіше для таких торгових центрів використовують систему чиллер -фанкойл, яка дозволяє підтримувати різні температурні режими в кожному приміщенні.

Магазин-склад

Магазини-склади, зазвичай, мають дуже велику площу розташування, високі стелі. Це ускладнює завдання вентиляції і кондиціонування. Конструктивною особливістю таких торгових комплексів є наявність однієї касової зони в великому приміщенні.

Для монтажу в таких приміщеннях підходить приточно-витяжна система вентиляції. Найчастіше вона поєднана з системою кондиціонування і опалення. У магазинах-складах встановлюють одну потужну систему з мережею повітроводів.

Компанія WindSun виконує проектування і монтаж систем кондиціонування і вентиляції в торгових центрах будь-якої площі. Завдяки високоякісному обладнанню, яке використовує компанія в своїх роботах, можливо створити якісну систему вентиляції і кондиціонування з широким функціоналом.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены