Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Спортивні комплекси

При заняттях фізичними навантаженнями потреба людини в свіжому повітрі стрімко зростає.

В цьому випадку система вентиляції і кондиціонування повинна повністю справлятися зі своїм головним завданням - відборі використаного повітря з приміщення і подачу в нього чистого і свіжого повітря.
Грамотне проектування системи вентиляції і кондиціонування в спортивному комплексі забезпечує відсутність протягів і комфортну температуру для спортсменів.

Недостатня вентиляція приміщень призводить до зниження відвідуваності спорткомплексу, адже клієнтові буде некомфортно займатися в задушливому приміщенні з неприємними запахами.
Спортивні комплекси Фото №1 - windsun.net.ua
Спортивні комплекси Фото №2 - windsun.net.ua
Криті басейни також потребують якісної вентиляції повітря. Якщо система вентиляції басейну працює недостатньо добре, це негативно позначається на здоров'ї людей в приміщенні басейну і на стійкості будівлі в цілому.
Присутність підвищеної вологості і високої температури повітря в басейні сприяє розвитку мікроорганізмів і грибів, які можуть бути небезпечні для людини. У погано провітрюваному приміщенні басейну людина починає відчувати дискомфорт і задуху. Це може привести до втрати свідомості і серйозним травмам.
Також підвищена вологість сприяє активній корозії перекриття, розвитку мікроорганізмів на стінах і стелі, що в підсумку може призвести до обвалення будівлі.

Наші досвідчені фахівці допоможуть вирішити Вашу проблему з вентиляцією та кондиціонуванням басейнів, спортивних і тренажерних залів.
Вентиляція спортивних споруд як обов'язковий пункт в облаштуванні приміщення

Спортивні приміщення як жодні інші потребують якісної вентиляції. У спорудах спортивного призначення накопичується конденсат, пил, утворюється сперте повітря. Саме система вентиляції дозволяє повітрю циркулювати в просторі, освіжаючи спортивний комплекс. Незалежно від призначення споруди вентиляція впливає на тривалість перебування людей в приміщенні. А це може позначитися на репутації спортивного комплексу.

Проектування і встановлення систем вентиляції і кондиціонування є непростим завданням. Важливо правильно проводити розрахунки і враховувати специфіку кожного окремого приміщення. Це дозволить підібрати оптимальний варіант витяжної системи, який буде працювати максимально ефективно. WindSun робить проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування в приміщеннях будь-якого призначення на найвищому рівні.

Важливі відомості про вентиляцію спортивних залів

Загальноприйнятими вважаються кілька пунктів, яких потрібно дотримуватися при монтажі системи вентиляції в спортивних спорудах.

  1. Допустима вологість - 30% -50%.
  2. Оптимальна температура в приміщенні повинна становити не менше 18 0 С в холодну пору року і не вище 26 0 С в літній час.
  3. Якщо в спортивному залі проводяться тренування, то кількість повітря на одного спортсмена має бути не менше 80 м³.
  4. Обов'язково підтримання оптимальної температури і рівня вологості в приміщенні.

Неякісна система вентиляції не може виводити сперте забруднене повітря з приміщення, в залі може утворюватися неприємний запах.

Які функції виконує вентиляція в спортзалі?

  • Перешкоджає утворенню сторонніх запахів.
  • Дозволяє спортсменам підтримувати спортивні результати на високому рівні завдяки свіжому повітрю.
  • Знижує ризик розвитку бактерій і інфекцій.
  • Зменшує енерговитрати і фінансові втрати.

Проектування вентиляції спортивних комплексів

При створенні проекту вентиляції варто враховувати певну кратність повітрообміну. Також важливим параметром є швидкість руху повітряних мас. У розрахунок беруть також перетин повітроводів. З урахуванням всіх даних проводиться розрахунок і підбір необхідного обладнання. Також заздалегідь проектують місце розташування повітроводів і решіток.

Що потрібно враховувати при проектуванні кондиціонування і вентиляції спортивних залів?

Вікна

У приміщенні обов'язково повинні бути вікна. Великою перевагою буде можливість установки режиму провітрювання.

Фільтри

Надходження повітря з вулиці можливо при наявності спеціальних фільтрів, які будуть покращувати якість повітря.

Приміщення

Вентиляція і кондиціонування повинні бути в наявності не тільки в спортивному залі. Важливо встановити обладнання в роздягальнях, душових, холах. Це дозволить уникнути утворення грибку.

Управління

Ідеально, коли є можливість регулювання обладнання дистанційно. Це можливо при підключенні всіх кліматичних систем до одного контрольного пристрою.

Який тип вентиляції підходить для спортивних комплексів?

Для облаштування спортивних споруд найбільше підходить припливно-витяжний тип вентиляції. Це обумовлено технічними можливостями системи. Саме обладнання цього виду дозволить забезпечити повноцінну циркуляцію повітря в приміщенні з постійним припливом свіжого повітря.

Використовують також і інші системи вентиляції, що функціонують за принципом зонування, але приточно-витяжна вентиляція є найпоширенішою.

Компанія WindSun встановлює системи вентиляції і кондиціонування спортивних комплексів будь-якого призначення і площі. Фахівці WindSun можуть зробити необхідні розрахунки прямо на об'єкті.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены