Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Промислові приміщення

Виробничі процеси часто передбачають виділення шкідливих речовин, неприємні запахи, тепло, вологу та інше.

Промислові приміщення Фото №1 - windsun.net.ua

Для дотримання умов праці та ефективності роботи система вентиляції на промислових підприємствах повинна відповідати будівельним нормам і правилам.

Промислова вентиляція виробництва дуже тонкий і складний процес. Не існує універсальної повітрооброблюючого  пристрою, який однаково ефективно буде працювати при будь-якому виробничому процесі.

Не варто нехтувати загальними правилами при підборі і монтажі системи, тому ми рекомендуємо звертатися з такими завданнями до нас!

Вентиляція і кондиціонування виробничих приміщень

Практично завжди робота на великому підприємстві або заводі передбачає вплив різних подразників на організм людини. Негативний вплив роблять хімічні речовини, різні випаровування, пил, специфічні запахи. При цьому вентиляція виробничих приміщень є обов'язковою умовою функціонування будь-якого підприємства. Якісна система вентиляції і кондиціонування забезпечує безпеку працівникам виробництва.

Від якості навколишнього повітря безпосередньо залежить загальний стан і працездатність співробітників. Цей показник впливає на продуктивність підприємства в цілому. Тому, можна сказати, що вентиляція на виробництві та кондиціонування є запорукою успіху підприємства. Компанія WindSun встановлює такі системи в приміщенні будь-якого призначення і площі.

Проектування виробничої вентиляції

Проектування витяжної системи є ключовим моментом у всьому процесі монтажу. Складання проекту і встановлення витяжки у виробничих приміщеннях складається з декількох основних пунктів.

  1. Формування завдання з характеристиками обладнання, особливими вимогами.
  2. Розрахунки, підбір обладнання з відповідними характеристиками.
  3. Вибір додаткової техніки і складових для повноцінної роботи системи.
  4. Роботи по монтажу.
  5. Пусконалагоджувальні роботи і балансування устаткування. Це дозволить перевірити наскільки якісно функціонує обладнання.

Типи установок для вентиляції у виробничих приміщеннях

Припливні. Завдяки припливним систем відбувається процес подачі свіжого повітря в виробниче приміщення. Системи бувають загальними і місцевими.

Витяжні. Загальні і місцеві припливні системи наділені функцією видалення забрудненого повітря з приміщення.

Яким чином здійснюється вентиляція промислових приміщень?

Існує два основних напрямки в вентиляції виробничих будівель: природна вентиляція і примусова.

Природна відбувається завдяки різниці температур теплового напору. Таку вентиляцію можна розділити на два види.

Організована

Даний спосіб вентиляції називають аерацією. Організація такої вентиляції можлива завдяки аераційним ліхтарям. Якщо така техніка відсутня, організована вентиляція може проводиться за допомогою шахт і каналів.

Неорганізована

Неорганізованої вентиляцією вважається звичайне провітрювання за допомогою кватирок, дверей, вікон.

Механічна вентиляція

Механічна вентиляція промислових цехів є витяжною системою з додатковими можливостями фільтрації і зволоження повітря. Даний вид вентиляції також ділиться на кілька типів.

Місцева

Сюди відносяться насоси відкритого типу з витяжними шафами, бортовими відсмоктувачами, витяжними парасольками, камерами. Така вентиляція найчастіше вбудовується в робоче місце.

Загальнообмінна

Така вентиляція розбавляє забруднене повітря чистим до необхідного рівня. Те ж саме відбувається в приміщеннях з підвищеною температурою і вологістю.

Припливна

Є можливість очищати, охолоджувати і зволожувати повітря.

Витяжна система вентиляції виробничих приміщень

Несе функцію виведення забрудненого повітря назовні.

Кондиціонування промислових приміщень

Кондиціонування виробничих приміщень не менш важливо, ніж вентиляція. Сучасні системи кондиціонування дозволяють не тільки охолоджувати, а й зволожувати, очищати, іонізувати повітря. Також кондиціонування сприяє зберіганню відповідного мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Компанія WindSun встановлює обладнання для кондиціювання виробничих приміщень. Якісна техніка, яку використовує в роботі WindSun, є надійною і багатофункціональною.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены