Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Офісні приміщення

Вентиляція і кондиціонування в офісі грає дуже важливу роль, адже свіже повітря і оптимальна температура впливають на здоров'я співробітників та на їх ефективність роботи.

Працівники офісу можуть проводити на робочому місці більшу половину дня, поглинаючи кисень і видихаючи вуглекислий газ. Активно і ефективно працювати в приміщенні з затхлим повітрям досить важко, тому система вентиляції в офісі необхідна для нормальної діяльності людей, що знаходяться в ньому.

Наша компанія Вам в цьому допоможе!

Офісні приміщення Фото №1 - windsun.net.ua
Вентиляція офісу і кондиціонування офісу - це комфорт співробітників

Вентиляція приміщення, де працюють люди, безпосередньо впливає на продуктивність і якість праці. Комфортні умови роботи підвищують працездатність, покращуються результати праці в приміщенні зі свіжим повітрям. Саме вентиляція дозволяє свіжому повітрю потрапляти в приміщення і має властивість виводити забруднене повітря назовні.

Установка якісної системи вентиляції в офісі грає важливу роль в подальшій експлуатації приміщення. Компанія WindSun пропонує послуги з проектування та монтажу витяжних систем в офісних приміщеннях. Різні види вентиляції в офісі вимагають особливих розрахунків, кожен параметр тут має значення. Компанія WindSun виконує встановлення вентиляції для офісу будь-якої площі і призначення.

Види вентиляції і кондиціонування офісу

Існує кілька різновидів вентиляції і кондиціонування для офісного приміщення.

Вентиляція:

 • Припливна.
 • Витяжна.
 • Припливно-витяжна.

Кондиціонування:

 • Спліт-система,
 • Мультіспліт-система.
 • Мультизональна система.

У чому відмінності між системами?

Кожна система має свої особливості, які також варто враховувати при проектуванні і монтажі.

Припливна вентиляція в офісі

Припливна вентиляція є системою, яка дозволяє свіжому повітрю проникати в приміщення. В цей час в будівлі створюється природний тиск, який витісняє забруднене повітря через щілини у вікнах і дверях, повітроводи. Даний вид вентиляції в такій модифікації використовується вкрай рідко. Він не раціональний в жарку пору року.

Припливно-витяжна вентиляція в офісі

Припливно-витяжна система крім припливу повітря має функцію витягування забрудненого повітря на вулицю. Подібна система забезпечує повноцінну циркуляцію повітря в приміщенні. Такий вид вентиляції найбільш поширений в офісних приміщеннях, тому що вирішує два головні завдання відразу. Саме така система є найраціональнішою і функціональною.

Витяжна система

Витяжна система може виводити забруднене повітря назовні. Це її єдина функція, тому вона використовується вкрай рідко.

Кондиціювання

Спліт-системи більше підходять для побутового використання. Система з одним пристроєм кондиціонування може охолодити одну кімнату. Мультисплит -системи включають в себе кілька пристроїв, об'єднаних одним джерелом управління. Мультизональна система може складатися з 80 внутрішніх блоків, це може охолодити цілий поверх або один будинок з невеликою площею.

Функції системи вентиляції і кондиціонування в офісі

 1. Забезпечує достатню кількість свіжого повітря при забрудненні вентиляційних шахт.
 2. Виводить з повітря пил, сторонні запахи, залишки хімічних речовин, забезпечує приплив свіжого повітря.
 3. Охолоджує температуру в приміщенні.
 4. Не дозволяє підніматися рівню вологості в приміщенні.
 5. Перешкоджає простудним захворюванням.

Вентиляція офісних приміщень від компанії WindSun

Встановити систему вентиляції в офісі за доступною ціною можна за допомогою компанії WindSun. Компанія спеціалізується на установці систем кондиціонування різного типу і потужності. WindSun використовує тільки якісну техніку при проведенні своїх робіт. Фахівці компанії завжди проводять монтаж надійно і на довгий термін.

Сучасна техніка вимагає регулярного догляду. WindSun також надає послуги з обслуговування систем кондиціонування.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены