Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Вентиляція / Кондиціювання

СПОРТИВНІ КОМПЛЕКСИ
СПОРТИВНІ КОМПЛЕКСИ Фото №1 - windsun.net.ua
ПРОМИСЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ
ПРОМИСЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ Фото №2 - windsun.net.ua
ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ
ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ Фото №3 - windsun.net.ua
Житлові будинки та квартири
Житлові будинки та квартири Фото №4 - windsun.net.ua
Готельно-ресторанні комплекси
Готельно-ресторанні комплекси Фото №5 - windsun.net.ua
ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ
ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ Фото №6 - windsun.net.ua
Сервісне обслуговування
Сервісне обслуговування Фото №7 - windsun.net.ua
Вентиляція і кондиціонування приміщень

Вентиляція є важливим елементом в приміщенні будь-якого призначення. Якісна вентиляційна система і кондиціонування дозволяють гарантувати комфортне перебування людей у ​​певному приміщенні. Завдяки сучасним системам вентиляції і кондиціонування можна зберігати свіже повітря в приміщенні, виводити шкідливі випаровування і пил з приміщення.

Від якості повітря в приміщенні безпосередньо залежить можливий час перебування там людини, що важливо для офісів, виробничих підприємств, спортивних комплексів. У таких приміщеннях час перебування людини впливає на прибуток підприємства, працездатність колективу. Експертний монтаж вентиляції можна замовити у компанії WindSun .

Особливості систем вентиляції в різних приміщеннях

Існує кілька можливих варіантів монтажу систем вентиляції в приміщеннях різного призначення. Від типу будівлі і специфіки її конструкції залежить який тип вентиляції буде встановлено.

Склад

Приміщення, призначені для зберігання певної продукції або матеріалів для виробництва, можуть мати різну конструкцію. Саме від категорії, типу складу і його вмісту залежить тип витяжної системи. Найчастіше в складських приміщеннях встановлюють витяжні і припливні вентиляційні системи. Вся система, зазвичай, автоматизована і має загальне пристрій контролю для зручності у використанні.

Офіс, квартира, будинок

У приміщеннях такого типу використовують один центральний пристрій кондиціонування і окрему припливно-витяжну вентиляцію.

Приміщення виробничого призначення

Будинки, де виробляють продукцію будь-якого виду, найчастіше потребують встановлення спеціалізованої системи кондиціонування. До проектування та монтажу вентиляції в таких приміщеннях також варто підходити більш ретельно. Все обладнання для кондиціювання та вентиляції повинно відповідати певним вимогам.

Побутова та промислова вентиляція і кондиціювання: в чому різниця?

Системи вентиляції і кондиціонування побутового та промислового призначення мають певні відмінності. Це варто враховувати при здійсненні розрахунків, проектуванні і монтажу систем.

Основні відмінності:

  • Певна документація, необхідна для монтажу.
  • Різні режими і потужності, характеристики приладів.
  • Різні методи проектування.
  • Необхідність застосування спеціальної техніки для монтажу систем.

Додаткова техніка для монтажу

При монтажі систем вентиляції та кондиціонування часто застосовують таку техніку:

  1. Чиллери.
  2. Руфтопи.
  3. Мультизональні системи кондиціонування.
  4. Фанкойли.

Подібне обладнання дозволяє повноцінно здійснювати завдання, поставлені замовником.

Проектування вентиляційних систем - важливий етап

Проектування кожного об'єкта є непростим завданням, що вимагає особливої уваги фахівця. При здійсненні розрахунків варто враховувати всі нюанси певного приміщення (його призначення, площу, необхідний температурний режим, особливості конструкції). Компанія WindSun виконує якісне проектування систем вентиляції та кондиціонування для приміщень будь-якого призначення і площі.

Системи вентиляції і кондиціонування від WindSun

WindSun здійснює монтаж вентиляції за доступною ціною в будь-якому куточку України. Фахівці компанії виїжджають на об'єкт в разі необхідності, роблять виміри і розрахунки на місці. WindSun допоможе підібрати оптимальний і вигідний метод вентиляції і кондиціонування.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены