Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Котельні й топкові

Проектування і монтаж котелень, топкових і індивідуальних теплових пунктів вимагає високого професіоналізму від виконавчої організації.

Котельні й топкові Фото №1 - windsun.net.ua

Саме від цього залежить точність розрахунків, правильність підбору системи опалення, економічність і довговічність роботи системи.

Фахівці нашої компанії допоможуть знайти оптимальне варіант опалювальної системи в залежності від призначення Вашого приміщення - приватного будинку, квартири, офісу, підприємства або торгово-розважального центру та інших будівель і споруд.

Створюючи комфорт разом з нами - Ви отримаєте незалежність і якісно виконані роботи!

Що таке індивідуальний тепловий пункт?

Повноцінне управління температурою в приміщенні можливо після монтажу Індивідуального теплового пункту (ітп) за доступною ціною. Індивідуальний тепловий пункт являє собою модульну установку автономного типу. Система передає енергію тепла від центральної котельні до опалювальної системи. Тепловий пункт включає в себе комплекс спеціалізованих пристроїв - насоси, труби, колектори, регулятори температури, прилади для вимірювання.

Котельня, зазвичай, встановлюється в підвалі будівлі. Система працює в автоматичному режимі згідно з програмою, яку задає людина. Установка котельні в приватному будинку і топкової дозволяє проводити регулювання режиму системи в будь-який момент.

Компанія WindSun розробляє проект ітп і установку індивідуального теплового пункту по доступній ціні в будь-якому приміщенні. Якісне обладнання, яке використовує в своїх роботах WindSun, гарантує довговічну роботу всієї системи.

Що дає установка індивідуальних теплових пунктів?

Монтаж індивідуального теплового пункту та модульної котельні додає кілька важливих функцій:

 • Безперебійна подача гарячої води.
 • Можливість змінювати температуру в приміщенні.
 • Нормалізація тиску в системі.

Принцип роботи індивідуального теплового пункту в багатоквартирному будинку

Робота індивідуального теплового пункту полягає в тому, що в систему здійснюється подача холодної води, яка в подальшому ділиться на три потоки.

Перший потік

В цьому випадку холодна вода проходить далі і надходить до квартири.

Другий потік

У процесі протікання вода нагрівається і доставляється до споживача.

Третій потік

Даний потік є опалювальною системою із замкнутим контуром. Насоси подають теплу воду безпосередньо до джерела тепла.

Переваги установки ітп

Монтаж індивідуального теплового пункту надає безліч переваг.

 1. Безперебійна подача тепла.
 2. Автоматизація процесу подачі тепла.
 3. Мінімальні витрати на теплоізоляцію.
 4. Зменшення фінансових вкладень в обслуговування трубопроводу.
 5. Автономність. Приміщення не залежить від центральної опалювальної системи.
 6. Котельня дозволить знизити витрати на оплату носія тепла.
 7. Простий монтаж обладнання.
 8. Блочно-модульні котельні дозволяють підтримувати певний температурний режим.

Також топкова або газова котельня в будинку дозволяє скоротити витрати енергоресурсів.

З чого складається ітп?

Система індивідуальної котельної установки включає в себе лічильник, внутрішній вузол обліку для того, щоб розподіляти тепло рівномірно в кожну квартиру. Також для повноцінного функціонування системи необхідний пульт, який дозволить проводити регулювання роботи пристроїв. У систему також входять різні клапани для регулювання основних функцій і показників індивідуального теплового пункту, насоси.

Проектування ітп від WindSun

Компанія WindSun забезпечує проектування і монтаж котелень під ключ, також йможлива установка твердопаливних котелень для приміщень будь-якого призначення. Фахівці WindSun можуть зробити необхідні заміри безпосередньо на об'єкті. Компанія співпрацює з всесвітньо відомими брендами-виробниками спеціалізованої техніки. Монтаж від WindSun завжди якісний і надійний.

Також компанія WindSun спеціалізується на монтажі інженерних систем, систем кондиціонування, вентиляції. WindSun пропонує послуги по монтажу системи контролю клімату "Розумний будинок".

© Wind Sun 2022 — Все права защищены