Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Опалення житлових будинків та квартир

Правильно організоване опалення в приватному будинку або квартирі важлива складова для Вашої комфортного життя.

Роблячи вибір, варто довіряти порадам фахівців з багаторічним досвідом, які професійно  допоможуть Вам вибрати, спроектувати і змонтувати систему опалення. Тоді в Вашому домі буде тепло і комфортно незалежно від погоди на вулиці.

Обирайте нас!

Житлові будинки та квартири Фото №1 - windsun.net.ua
Найкращі способи опалення в будинках і квартирах

Опалення в будинках і квартирах є невід'ємною частиною комфортного житла. Будь-яке житлове приміщення потребує якісного опаленні для забезбечення перебування людей в будинку та контролю вологості.

Зараз централізоване опалення все менше задовольняє мешканців багатоквартирних будинків, а тому господарі квартир все частіше вдаються до монтажу автономних систем опалення. У приватних будинках використання автономного опалення є нагальною необхідністю та саме застосування такого виду обігріву є найраціональнішим в подібних приміщеннях.

 Існує кілька основних видів опалювальних систем, які найчастіше застосовують для монтажу опалення в приватному будинку.

Сучасне опалення будинку: різновиди

Обігрів приватного будинку може здійснюватися кількома способами. Існує кілька основних видів систем для опалення приватного будинку або квартири.

  • Насоси теплові.
  • Котли електричні.
  • Конвектори електричні
  • Системи повітряного опалення.

Для монтажу кожного виду необхідно певне обладнання.

Яка система опалення будинку найкраща?

Складно сказати, яка з існуючих опалювальних систем найоптимальніша для будинків і квартир. При установці опалення в приватному будинку варто враховувати певні особливості кожного з різновидів. Важливо визначитися при створенні проекту опалення приватного будинку. Від виду опалення також залежить вартість монтажу системи опалення в приватному будинку або квартирі.

Елетроконвектори

В даному випадку система опалення приватного будинку передбачає, що кожен пристрій опалення буде приєднуватися до окремої розетки. Цей варіант підходить для приміщень невеликої площі. Конвектори часто встановлюють, якщо неможливо отримати дозвіл на монтаж газового обладнання. Управляти системою електроконвекторів можна за допомогою програмного пристрою.

Електрокотли

Для монтажу за доступною ціною в приватному будинку підходять також електричні котли. Котли бувають електронагрівальними або електродними. ТЕНовий котел функціонує завдяки нагрівачу-теплообміннику. За допомогою блоку автоматики, яким оснащений котел, можна контролювати пристрій і його режими. Електродні котли є більш економічними. Електрична енергія в котлі перетворюється в теплову за допомогою проходження змінного струму.

Насос тепловий

Тепловий насос працює завдяки енергії, яку збирає з повітря. Сучасні теплові насоси мають більший коефіцієнт корисної дії і швидко нагрівають приміщення. Також за допомогою теплового насоса можна охолоджувати приміщення в теплу пору року.

Повітряне опалення

Даний вид опалення - це пристрій, який переносить нагріте повітря з одного середовища в інше. Основним джерелом тепла при цьому виступає тепловий насос або газовий генератор. У внутрішньому блоці відбувається обмін енергій, за рахунок чого і працює вся система. Сучасна система повітряного опалення дозволяє охолоджувати приміщення, регулювати вологість в приміщенні, очищати повітря.

Проектування опалення приватного будинку від WindSun

Для того, щоб створити систему опалення двоповерхового будинку або житлового будинку з іншою кількістю поверхів, потрібно правильно скласти проект для монтажу. При кваліфікованому проектуванні потрібно розрахувати опалення приватного будинку або квартири, врахувати побажання замовника, орієнтуватися на доступні ресурси для монтажу. WindSun враховує всі нюанси при складанні проекту. Це дозволяє створити якісну систему опалення в будь-якому приміщенні.

Опалення будинків і квартир від WindSun

Компанія WindSun спеціалізується на проектуванні опалення приватних будинків, монтажі обладнання та пристроїв. В своїй роботі WindSun використовує тільки обладнання від виробників зі світовим ім'ям. Компанія складе проект опалення будь-якого приміщення на місці (якщо це необхідно), в будь-якій точці України.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены