Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Опалення торгово-розважальних комплексів

Кожен власник торгового центру намагається досягти максимально ефективної діяльності свого бізнесу.

Комфорт відвідувачів є важливим фактором у цьому питанні, з одного боку, а з іншого боку, на перший план виходять експлуатаційні витрати тієї чи іншої системи опалення. Також важливу роль відіграють питання обслуговування, як сервісним гарантійним центром так і місцевою службою експлуатації. Маючи багаторічний досвід наша компанія враховує всі особливості таких систем опалення, в яких буде поєднуватися комфортність для клієнтів центру, надійність і простота роботи системи з оптимізованими економічними показниками.

Торгово-розважальні комплекси Фото №1 - windsun.net.ua
Торгово-розважальні комплекси Фото №2 - windsun.net.ua
Наші проекти включають в себе не тільки проектно-кошторисну документацію на етапі планування, а й економічно-експлуатаційні розрахунки різних варіантів систем опалення, а наш монтажний відділ і відділ логістики оптимізує і прискорить роботи на Вашому об'єкті.

Працювати з нами вигідно і правильно- переконайтеся самі!
Важливість системи опалення торгового центру

Сучасні торговельні комплекси, зазвичай, включають в себе досить велику кількість приміщень різного призначення. В одній будівлі розташовуються торгові зали, розважальні центри, місця громадського харчування. Для кожного окремого приміщення необхідний якісний обігрів, адже від комфорту відвідувачів торгового центру безпосередньо залежить успішність підприємства. Жоден сучасний торговий центр не обходиться без опалювальної системи.

Існує кілька різновидів систем опалення, які найчастіше застосовують для установки в торгових комплексах. Кожна з них має свої переваги та особливості. Вид опалення обирається, виходячи з сукупності певних технічних особливостей будівлі.

Яким може бути опалення торгового центру?

Найбільш раціональними є три варіанти опалювальних систем для торговельних центрів:

  • Повітряне опалення торгового центру,
  • Водяне опалення,
  • Електроприлади.

Повітряне

Даний варіант обігріву передбачає розподіл нагрітого в системі кондиціонування повітря по певній території. Ідеально підходить для великих приміщень з високими стелями. Технологія системи дозволяє регулювати напрямок повітря і його температуру. Влітку дану систему можна використовувати в якості кондиціонера, що також є великою перевагою. Іноді повітряне опалення застосовується разом з водяним (якщо необхідно опалювати торговий центр з конструктивними особливостями).

Додатковим елементом повітряного опалення є повітряно-теплова завіса. Її монтують на вході в торговий центр, пристрій видає потужний потік теплого повітря, який перешкоджає попаданню холоду всередину приміщення. Така система дозволяє економити кошти на обігріві приміщення.

Водяне

Найпоширеніший вид опалювальних систем. До опалювальних приладів веде знайома всім схема трубопроводу, по якій протікає гаряча вода. Перевагою такого виду обігріву є те, що використовувати таку систему можна на території будь-якого розміру, без втрати ефективності. Приладами опалення найчастіше служать конвектори чи радіатори. Саме водяне опалення, зазвичай, використовують при влаштуванні теплої підлоги.

Електричні прилади

Оскільки даний вид опалення є досить фінансово витратним, найчастіше електричні джерела тепла встановлюють в невеликих за площею приміщеннях. Також поширене застосування таких приладів як точкового опалення. Джерелами тепла найчастіше є тепловентилятори, масляні радіатори, інфрачервоні обігрівачі. Останні можна використовувати для обігріву великих площ, вони можуть підвищувати температуру повітря в певній зоні.

Головні складові системи опалення торгового центру

Для кожної окремої системи опалення необхідний основний перелік складових, які відповідають за процес обігріву приміщення.

Радіатор / конвектор

Ці прилади беруть участь в обігріві приміщення в водяній опалювальної системи та служать джерелами тепла.

Водогрійний котел

Котел, що нагріває теплоносій, може бути дизельним, твердопаливним чи газовим (в залежності від виду палива).

Повітроводи

Саме ці елементи системи відповідають за розподіл нагрітого повітря по всій території. Торгові центри з великою площею складно обігріти рівномірно, а повітроводи добре справляються з цим завданням. Зазвичай, система може служити замість кондиціонера в жарку пору року.

Теплогенератор

Цей пристрій є кінцевою точкою в повітряній опалювальний системі. Саме теплогенератор служить джерелом тепла в системі. У теплогенератора теплова енергія передається повітрю.

Системи опалення торгового центру від компанії WindSun

Компанія WindSun виконує комплексну роботу з проектування та монтажу опалювальних систем в торгових центрах будь-якої площі. Процес включає в себе кілька ключових моментів:

  1. Монтаж в існуючій будівлі або проектування схеми в майбутній новобудові.
  2. Визначення виду опалювальної системи і місця монтажу.
  3. Вибір пристроїв і обладнання, яке буде задіяно в роботах.
  4. Виконання розрахунків.
  5. Перевірка відповідності нормам.
  6. Додаткове обладнання (підбір, монтаж).
  7. Підготовчі роботи до монтажу у приміщеннях.

Чому обирають опалення торгових центрів від компанії WindSun ?

Компанія WindSun здійснює виїзд на об'єкти майбутнього монтажу. Фахівці WindSun використовують високоякісне обладнання і техніку при виконанні робіт. Команда WindSun підбере найбільш оптимальний варіант опалювальної системи для певного приміщення. WindSun завжди враховує побажання замовника, забезпечує раціональний розрахунок, допомагає заощадити.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены