Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Опалення спортивних комплексів

Правильний клімат посприяє залученню нової клієнтської аудиторії і підвищить Вашу репутацію серед спорткомплексів в регіоні.

Проектуванню та монтажу інженерних систем в спорткомплексах необхідно приділяти особливу увагу, щоб створити комфортну температуру в залах з різною інтенсивністю фізичного навантаження.

Ми допоможемо працювати Вашому комплексу ефективно та якісно!

Спортивні комплекси Фото №1 - windsun.net.ua
Особливості опалення спортивних комплексів

Вибір і монтаж опалення в спортивних комплексах є непростим завданням. Це продиктовано тим, що подібні приміщення мають певні особливості, велику територією, потребують особливих вимог. Сучасні спортивні комплекси є багатофункціональними приміщеннями. Зазвичай в одному будинку може розташовуватися кілька великих залів різного призначення, це ускладнює умови для прокладання опалювальної системи.

Роздягальні, душові, басейни, тренажерні зали, сауни, солярії потребують різного підходу до процесу вибору і монтажу систем опалення. Особливий підхід потрібен також для проведення розрахунків. Опалення спортивних споруд може впливати на процес регулювання вологості в приміщенні, необхідно контролювати конденсат.

На що потрібно звернути увагу при монтажі систем обігріву спортивних комплексів?

При проектуванні опалення для спорткомплексів варто враховувати кілька важливих факторів.

  1. Висота стелі.
  2. Теплоізоляція будинку (зазвичай, в таких приміщеннях вона невисока).
  3. Час, за який необхідно проводити обігрів приміщення.
  4. Раціональність використання певної опалювальної системи.
  5. Площа приміщення.
  6. Чи існує необхідність опалювати всі приміщення.

Сукупність цих факторів дозволяє підібрати оптимальну систему опалення для спортивного комплексу.

Важливі вимоги до опалювальних систем спортивних комплексів

Існують певні вимоги, яким повинні відповідати опалювальні системи спортивних комплексів.

Підтримка якості повітря

Для того, щоб підтримувати потрібну якість повітря в приміщенні, спортивні комплекси обладнують системами вентиляції. Це також допомагає виводити надлишкове тепло, вологу, перешкоджає забрудненню повітря.

Підтримка потрібної температури при коливаннях повітря ззовні

Рекомендована температура повітря для приміщень з кількістю глядачів до 800 людей в холодний період року становить 18 ° С, в теплу пору року - не більше 21 ° С. У спортивних залах (якщо місця для глядачів відсутні) температура повітря повинна бути 15 ° С. Температура повітря в роздягальнях, душових і санвузлах повинна бути в межах 25 ° С.

Техніка безпеки

Джерела тепла в спортивних залах обов'язково повинні бути приховані за спеціальними гратами (в одній площині зі стіною).

Особливості приміщення

Басейни, наприклад, найкраще оснащувати повітряним типом опалення. Повітряний нагрів дозволяє знижувати вологість приміщення. Особливий підхід необхідний для кожного окремого приміщення. При проектуванні систем опалення варто враховувати сукупність певних чинників і особливостей приміщення, які можуть вплинути на тип системи обігріву.

Проектування систем обігріву від WindSun

Оскільки сучасні спортивні центри є досить складними об'єктами для прокладання опалювальних систем, варто враховувати всі нюанси приміщення при проектуванні. Великі за площею будівлі з високими стелями зі слабкою теплоізоляцією і часто підвищеною вологістю іноді виключають необхідність постійної підтримки певного температурного режиму у всьому приміщенні. Для кожного окремого комплексу потрібно підбирати найбільш оптимальний варіант опалення. Компанія WindSun надає послуги з проектування різних видів опалювальних систем на об'єктах будь-якого рівня складності.

Системи опалення спортивних комплексів від WindSun

Комплексний підхід до проектування і монтажу систем опалення будь-якого рівня складності робить компанію WindSun лідером в своєму сегменті. Для монтажу фахівці WindSun обирають тільки найкраще обладнання і техніку від світових виробників та брендів, перевірену роками використання.

Також WindSun займається встановленням вентиляційних систем і систем кондиціонування. Компанія WindSun надає послуги з монтажу сучасної системи "Розумний Дім".

© Wind Sun 2022 — Все права защищены