Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Опалення промислових приміщень

Опалення виробничих приміщень завдання цікаве і досить непросте.
Як правило, такого роду приміщення мають велику площу і високі стелі, а робоча зона, яка потребує обігріву -невелика.

Промислові приміщення Фото №1 - windsun.net.ua
Наша компанія має досвід з проектування та монтажу систем опалення в виробничих приміщеннях. При виборі системи опалення в першу чергу ми враховуємо специфіку виробничого процесу і економічну ефективність, щоб максимально виконати поставлені завдання і досягти технічної і економічної результативності.
Важливість опалення виробничих приміщень

Великі виробничі підприємства є досить складними об'єктами для обігріву. Можна сказати, що проектування опалення для виробництва - це досить специфічне завдання. Приміщення цехів мають велику площу, високі стелі, монтаж систем опалення в таких промислових приміщеннях вимагає особливого професійного підходу. Крім великої площі, підприємства такого масштабу зазвичай наповнені різною технікою, обладнанням, комунікаціями. Це також береться до уваги при здійсненні розрахунків.

Компанія WindSun встановлює відповідні види опалювальних систем на виробничих підприємствах різного масштабу. WindSun допоможе створити комфортні умови для роботи співробітникам підприємства, підтримувати необхідний мікроклімат на виробництві.

Завдання з обігріву виробничих приміщень

У питанні опалення виробничих підприємств існує кілька основних завдань, які має виконувати встановлене обладнання.

  1. Підтримка температури на складських приміщеннях для збереження якості виробленої продукції.
  2. Забезпечення певного температурного режиму для збереження технічного обладнання в справному стані.
  3. Комфортні умови для роботи співробітників.

Різновиди опалення промислових приміщень

Через особливості будови приміщення не будь-яка опалювальна система підходить для обігріву виробничих цехів.

Повітряне опалення виробничих приміщень

Опалення повітряного типу є досить поширеним видом обігріву для виробничих підприємств. Саме повітряне опалення має такі характеристики: немає необхідності прокладати трубопровід, не потрібно встановлювати радіатори, невисока вартість монтажу, можливість циркуляції повітря. Повітропроводи можна об'єднати з вентиляцією, що дозволяє забезпечувати підприємство свіжим повітрям.

Інфрачервоне опалення виробничих приміщень

Інфрачервоне опалення найчастіше встановлюють разом з підключенням повітряного або водяного типу обігріву. Також іноді інфрачервоні джерела тепла використовують в якості додаткового обігріву. Перевагою таких обігрівачів є те, що з їх допомогою можна обігрівати певні ділянки приміщення, тепло таких пристроїв не буде розсіюватися по всій території. Існує кілька різновидів обігрівачів за типом хвиль, які вони випромінюють або по виду робочого елемента.

Електричне опалення виробничих приміщень

Також для обігріву промислових приміщень часто використовують електричне опалення. Перевагою електричного опалення є можливість встановлювати мобільні джерела тепла. Часто в оснащенні приміщення електричним обігрівом використовують стаціонарні котли. Встановлення котла дозволяє звести втручання людини в процес обігріву будівлі до мінімуму.

Останнім часом популярністю користуються опалювальні випромінюючі панелі, які мають високий енергозберігаючий потенціал. Особливий нагрівальний елемент дозволяє впливати безпосередньо на самі предмети, які потребують обігріву.

Водяне опалення виробничих приміщень

Водяне опалення забезпечується єдиною системою або місцевою котельнею. Система складається з котла, трубопроводу і опалювальних приладів. Нагріта рідина по трубах потрапляє в опалювальні прилади. Водяне опалення за своєю конструкцією може бути однотрубним або двотрубних. Варіант з однією трубою не надає можливості регулювати режими, двотрубний варіант дозволяє перемикати режими обладнання. Котел, який є основною ланкою в системі, може працювати на різних видах палива: газ, тверде паливо, електрика.

Комбіновані опалювальні системи

Комбіновані системи опалення для виробничих приміщень набирають все більшої популярності. Система дозволяє використовувати кілька видів палива. По виду пальників розрізняють наступні:

  • Електрика-газ-дизель-дрова.
  • Електрика-газ-дизель.
  • Газ-дизель-дрова.
  • Газово-дров'яні котли.
  • Газ-дизель.

Комбінована система дозволяє контролювати витрату палива і знижувати витрати на опалення.

Опалення виробничих цехів від компанії WindSun

Компанія WindSun спеціалізується на установці і проектування опалювальних систем різного виду. Фахівці проведуть всі розрахунки, обчислення і виміри прямо на об'єкті, якщо це знадобиться. WindSun виконує виїзд по всій території України. Також компанія займається розробкою та монтажем інженерних систем опалення виробничих приміщень.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены