Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Опалення офісних приміщень

Система опалення в офісних приміщеннях необхідна для створення і підтримки оптимальної для людей температури протягом опалювального періоду.

Комфортне перебування співробітників на робочому місці безпосередньо впливає на ефективність їх роботи.

Існують різні системи опалення для адміністративних і офісних будівель. Вибір конкретного виду опалення безпосередньо залежить від побажання замовників, технічної можливості та особливостей об'єкту.

Наша інженерна група професійно допоможе Вам у виборі та реалізації такого проекту!
Офісні приміщення Фото №1 - windsun.net.ua
Якісне опалення офісних будівель - збільшення працездатності співробітників?

Зараз ритм життя людей пришвидшується. Ми проводимо на роботі близько 80% свого часу. Важливо, щоб людям було комфортно працювати, хороший роботодавець створює для цього всі необхідні умови. Сучасні системи опалення офісних будівель дозволяють створити оптимальний мікроклімат в приміщенні. Це, в свою чергу, може збільшити коефіцієнт корисної дії колективу в холодну пору року.

Існує кілька варіантів опалювальних систем для офісного приміщення. Перед монтажем будь-якого з них слід врахувати, чи потрібно буде провести установку в уже існуючій будівлі або доведеться проектувати прокладання опалювальної системи для новобудови.

Норми для опалювальних систем офісного приміщення

Існують певні норми оцінювання опалювальної системи офісної будівлі.

  • Монтажні. Під час вибору схем установки варто звернути увагу на уніфіковані вузли, для спрощення їхньої заміни в разі поломки.
  • Санітарно-гігієнічні. У це поняття входить обов'язковий рівномірний розподіл тепла в приміщенні.
  • Експлуатаційні. Робота опалювальної системи повинна бути максимально автоматизованою.
  • Будівельні. Особливості елементів конструкції не повинні чинити негативний вплив на роботу джерел тепла.

Кращі системи опалення офісних будівель

Існує декілька основних різновидів опалювальних систем для офісного приміщення, монтаж яких замовляють найчастіше.

Водяне опалення

Найчастіше для опалення офісних приміщень встановлюють саме водяне опалення. Зазвичай, обігрів проводиться за рахунок котлів або тепло-електро централі. Сам опалювальний прилад і система трубопроводу вибирається під час складання проекту опалювальної системи. Водною може бути і система "тепла підлога". Теплу підлогу з використанням водного ресурсу найкраще монтувати під час будівництва будівлі. У разі, якщо потрібно прокласти конструкцію у вже існуючій будівлі, це потягне за собою чималі фінансові витрати.

Електричне опалення

Опалення на базі електрики також часто використовується при облаштуванні офісних будівель. В якості електричного опалення часто встановлюють систему "тепла підлога". В такому випадку в підлогу монтується спеціалізований кабель. Ще одним електричним джерелом тепла є обігрів приміщення за допомогою конвектора. Конвектор простий у використанні, для його експлуатації досить просто повісити його на стіну і підключити в мережу.

Що потрібно знати при виборі опалення для офісу?

Для того, щоб вибрати опалювальну систему для офісного приміщення, варто враховувати характеристики віддачі тепла, вартість обслуговування обладнання, витрати на проведення монтажних робіт. Важливо також визначити наступне: надійність обладнання, міцність матеріалів, стійкість до зношування.

Опалення адміністративних будівель

Опалення адміністративних будівель нічим не відрізняється від обігріву офісних приміщень. Правила розрахунку майбутніх теплоносіїв такі ж, як і для офісних будівель. Також обов'язково дотримуватися вимог санітарних, технічних, будівельних норм. Водяне та електричне опалення також підходить для обігріву адміністративних будівель.

Система опалення офісу від WindSun

Розробити проект та встановити опалювальну систему можна, звернувшись в компанію WindSun . Компанія спеціалізується на монтажі опалювальних систем різного типу. Також WindSun пропонує послуги з встановлення систем кондиціонування та управління кліматом. Компанія виконує монтаж різних інженерних систем.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены