Україна, м. Харків, вул. Іванівська, 1
Графік роботи: Щодня з 9.00 до 18.00

Системи опалення

Житлові будинки та квартири
Житлові будинки та квартири Фото №1 - windsun.net.ua
Офісні приміщення
Офісні приміщення Фото №2 - windsun.net.ua
Спортивні комплекси
Спортивні комплекси Фото №3 - windsun.net.ua
Торгово-розважальні комплекси
Торгово-розважальні комплекси Фото №4 - windsun.net.ua
Готельно - ресторанні комплекси
Готельно - ресторанні комплекси Фото №5 - windsun.net.ua
Промислові приміщення
Промислові приміщення Фото №6 - windsun.net.ua
Інженерні системи від WindSun

Інженерні системи від WindSun

Будівництво та оснащення будь-якого сучасного будинку складно уявити без монтажу інженерних систем. Саме цей пункт займає ключову позицію в будівництві приміщення будь-якого призначення. Інженерними системами називають мережі, які відповідають за життєзабезпечення, комфортні умови перебування, безпеку будівлі. Також дані мережі відповідають за якісне функціонування технологічних процесів в приміщенні.

 Доцільний  монтаж інженерних систем від WindSun дозволяє гарантувати повноцінне функціонування всіх важливих систем в приміщенні відповідно до їхнього призначення.

Різновиди інженерних систем і мереж

Існує кілька основних видів інженерних систем і мереж. Класифікація передбачає різні ділянки монтажу і функціонування певного обладнання.

Внутрішні інженерні системи

Внутрішніми називаються системи, які розміщені всередині приміщення (житлового або промислового). У поняття "внутрішньобудинкові інженерні системи" входять електричні мережі, опалювальні і водні комунікації, системи телефонного зв'язку.

Зовнішні інженерні мережі

Інженерні мережі зовнішнього характеру розташовуються на вулиці, трасі, магістралі. Дані мережі відповідають за подачу тепла (теплові мережі), електрики; сюди відносять колектори, споруди для очищення, розподілу газу на квартал / район.

Чи Wind Sun виконує монтаж будь інженерних систем і комунікацій?

Компанія WindSun спеціалізується на монтажі систем комунікацій та інженерних систем різного призначення. Завдяки якісному встановленню цих систем можливе повноцінне функціонування опалення, подачі води, електропостачання, кліматичних систем.

 • Водопостачання. Основними елементами цієї системи є споруди для забору, подачі і розподілу води. Дані комунікації використовуються в виробничих, господарських і промислових цілях.
 • Електропостачання. До цієї категорії входять різні джерела електроенергії, системи передачі та розподілу електрики.
 • Каналізація. Один з ключових пунктів при проектуванні та будівництві споруди. Система каналізації включає очисні системи та зливову каналізацію.
 • Теплопостачання. Дана система гарантує комфортну температуру в приміщенні, відповідає за подачу пари та гарячої води в будинку. Опалення може бути автономним і централізованим.
 • Кондиціювання, вентиляція. Саме вентиляція забезпечує циркуляцію повітря в приміщенні, відповідає за підтримку оптимального рівня вологості. Кондиціонування дозволяє охолоджувати або нагрівати повітря в приміщенні.
 • Управління кліматом. Сучасна система управління кліматом дозволяє контролювати всю кліматичне обладнання в приміщенні. За допомогою даної системи можна нагрівати / охолоджувати приміщення в віддаленому режимі, керувати багатьма процесами в будинку.

Проектування

Компанія WindSun надає послуги з проектування інженерних систем у приміщенні. Проекти від WindSun завжди відповідають всім нормам безпеки, дозволяють повноцінно використовувати технічні ресурси приміщення.

Чому важливо правильно проектувати інженерні системи?

Проектування інженерних систем на початковому етапі будівництва будинку грає важливу роль. Помилки у проекті надалі створюють багато проблем із системою комунікацій, електронікою. Зазвичай проектування виконують в наступному порядку:

 1. Опалення.
 2. Водопостачання.
 3. Каналізація.
 4. Вентиляція.
 5. Електрика.
 6. Освітлення.

Дана схема проектування універсальна, вона підходить для житлових і промислових приміщень.

Економічне проектування

Важливим аспектом при проектуванні є його фінансовий бік. Важливо не лише підготувати правильний у всіх аспектах проект, але й зробити його максимально економічно вигідним. Надлишок непотрібних приладів, пристроїв, техніки негативно позначиться на подальшому функціонуванні інженерних систем приміщення. При складанні проекту важливо раціонально використовувати всі ресурси. Оптимальне проектування дозволить створити ідеальне рішення інженерних систем з урахуванням всіх побажань замовника і необхідних йому функцій.

Чому обирають інженерні системи під ключ від Wind Sun ?

Компанію WindSun вибирають замовники, тому що вона пропонує низку переваг:

 • Виїзд фахівців на місце проведення робіт за потреби.
 • Співробітники WindSun здійснюють виїзд в будь-яку точку країни.
 • WindSun раціонально використовує всі наявні ресурси.
 • Проектування проводиться згідно з усіма нормами і правилами.
 • WindSun використовує тільки перевірене якісне обладнання для монтажу інженерних систем.

Жодне сучасне житлове і робоче приміщення неможливо уявити без опалювальної системи. Якісна опалювальна система дозволяє гарантувати безперебійну і своєчасну подачу тепла, рівномірний розподіл його в приміщенні. Завдяки сучасним опалювальних систем можна забезпечити комфортне перебування людей в будівлі.

Можна розділити системи опалення на централізоване та автономне. Перший вид найчастіше використовується в багатоквартирних будинках, другий різновид застосовується при конструюванні приватних будинків та промислових приміщень. Існує кілька різновидів опалювальних систем, які відрізняються за видом палива і специфікою прокладання.

Монтаж опалення від компанії WindSun

Компанія WindSun виконує монтаж систем опалення різного виду в приміщеннях будь-якого призначення:

 • Житлові будинки, квартири.
 • Торгові комплекси.
 • Розважальні комплекси.
 • Будівлі готельно -ресторан бізнесу.
 • Спортивні комплекси.
 • Будинки промислового призначення.

До кожного приміщення необхідний певний підхід при проектуванні та встановленні опалення, тому що від цього залежить подальше використання опалювальної системи.

Проектування опалення

Одним з найважливіших аспектів в обладнанні опалення у приміщенні є складання проектного плану. Експертний підхід до питання планування певної системи опалення дозволить створити оптимальну за витратами ресурсів систему з безперебійним функціонуванням джерел опалення. WindSun пропонує послуги з проектування різноманітних опалювальних систем.

Різновиди сучасних систем опалення

Можливо провести монтаж опалення під ключ з використанням різних видів палива.

Водне

Водне опалення є найпоширенішим. У випадку з монтажем водного типу опалення можна встановити однотрубну і двотрубну системи. Однотрубна система опалення: наявність єдиної труби, по якій по колу циркулює вода. Від основного котла відходить труба, до неї під'єднують радіатори.

Двотрубна система опалення: процес обігріву приміщення відбувається завдяки наявності двох трубопроводів. Одна труба тут відповідає за подачу води, а друга - за повернення холодної води з радіатора. За типом розміщення стояка обидва види можуть бути вертикальними і горизонтальними.

Газове

Якщо приміщення потрібно опалювати за допомогою газу, обов'язково потрібні газгольдер або газова гілка. Даний вид опалення недаремно вважається найекологічнішим.

Повітряне

При повітряному опаленні будівля обігрівається за допомогою нагрітого повітря, що циркулює по трубах. Повітря нагрівається електричним чи газовим нагрівачем. Остигле повітря за допомогою повітропроводів виводиться з приміщення, з'єднується зі свіжим повітрям з вулиці і, попередньо очищаючись, знову піддається нагріванню. Система працює в той час, коли температура в приміщенні падає. Коли відбувається нагрівання повітря до потрібного рівня, система припиняє роботу.

Парове

Опалення парою проводиться за допомогою різних видів палива: дрова, газ, вугілля, електрику. Можливі комбінації видів палива, що дозволяє досягти оптимального результату. В даному випадку розігріта пара, потрапляючи в труби, нагріває приміщення. Пара, яка остигає, в процесі опалення знову повертається в котел. Циклічна робота опалювальної системи робить її досить популярною.

Можливі також варіанти опалення за допомогою електричних установок, геотермальних систем, сонячних батарей. У сучасному проектуванні будинків ці види опалення використовують рідше через підвищену вартість обладнання для монтажу.

На що звернути увагу при проектуванні систем опалення?

Під час проектування систем опалення варто звернути увагу на кілька ключових факторів. Їх сукупність дозволить підібрати найоптимальніший варіант для кожного конкретного випадку.

 • Матеріали: міцність і якість.
 • Оптимальні витрати на монтаж та обслуговування обладнання.
 • Якісна віддача тепла.
 • Можливість роботи системи без втручання людини.
 • Стійкість установок до зношування.
 • Надійна експлуатація.

Провести якісний монтаж опалення за доступною ціною може компанія WindSun . Якісне обладнання, яке використовує компанія при монтажі опалювальних систем, дозволяє гарантувати безперебійну подачу тепла в приміщення, його правильний розподіл.

© Wind Sun 2022 — Все права защищены